Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
No products were found.
Witamy serdecznie!
Archiwa blogu
Kategorie blogów
Ostatnie komentarze
Brak opinii
Przeszukiwanie blogów

Spotify HiFi: Najnowsze informacje na 2024 rok

Opublikowano1 Month temu przez 61

Spotify HiFi: Najnowsze informacje na 2024 rok

Spotify zapowiedziało wprowadzenie nowej opcji strumieniowania dźwięku w wysokiej jakości już kilka lat temu, ale do tej pory nie udało się tego zrealizować. Wygląda na to, że 2024 rok może być przełomowy, gdyż HiFi ma zostać uruchomione jeszcze przed końcem roku.

Koszt Spotify HiFi

Zgodnie z doniesieniami, HiFi będzie dodatkiem do obecnego planu Premium i będzie kosztować dodatkowo co najmniej 5 USD miesięcznie. Oznacza to, że indywidualni użytkownicy, którzy chcą słuchać muzyki w wysokiej jakości, mogą płacić co najmniej 17 USD miesięcznie, chyba że korzystają z planu studenckiego za 6 USD miesięcznie.

Funkcje Spotify HiFi

Nowy plan, znany również jako "Supremium", nie tylko zaoferuje dźwięk w jakości HiFi, ale również inne funkcje, takie jak:

  • Tworzenie niestandardowych playlist: Użytkownicy będą mogli tworzyć playlisty na podstawie konkretnych czynności, dat i pór roku.
  • Zaawansowane narzędzia do miksowania: Możliwość sortowania utworów według BPM, nastroju, aktywności i innych kryteriów.
  • Statystyki odsłuchów: Dostęp do bardziej szczegółowych statystyk odsłuchów w czasie rzeczywistym, podobnie jak w Last.fm.
  • Słuchanie audiobooków: Możliwość słuchania 20-30 godzin audiobooków miesięcznie.
  • Generowanie playlist przez AI: Tworzenie playlist przy pomocy sztucznej inteligencji.

Jakość dźwięku

Spotify HiFi zaoferuje strumieniowanie dźwięku w jakości CD, czyli bezstratne audio. Firma testowała strumieniowanie w jakości 16-bit/44.1 kHz, ale "Supremium" ma zapewniać dźwięk w jakości do 24-bit/192 kHz, co odpowiada standardom konkurencji.

Integracja z Spotify Connect

Spotify HiFi będzie najlepiej działać z Spotify Connect, co umożliwi bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku do zgodnych urządzeń. Funkcja ta ma na celu zapewnienie najlepszej jakości dźwięku na szerokiej gamie urządzeń.

Pomimo wcześniejszych opóźnień, wygląda na to, że Spotify HiFi jest już blisko uruchomienia. Z niecierpliwością czekamy na oficjalne ogłoszenie i możliwość przetestowania tej nowej usługi strumieniowania muzyki w wysokiej jakości.

Zostaw komentarz
Leave a Reply
Prosimy o zalogowanie, aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia