Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
No products were found.
Witamy serdecznie!
Archiwa blogu
Kategorie blogów
Ostatnie komentarze
Brak opinii
Przeszukiwanie blogów

Thrasher: Psychedelic VR Game Launching in July 2024

Opublikowano1 Month temu przez 33

Thrasher: Psychedelic VR Game Launching in July 2024

Thrasher, opisywana przez twórców jako "psychedelic arcade action odyssey", będzie dostępna na Meta Quest i Apple Vision Pro od 25 lipca 2024 roku. Wersja na SteamVR pojawi się później. Gra została po raz pierwszy zapowiedziana podczas The Game Awards 2023 jako nowy projekt Briana Gibsona, artysty i kompozytora stojącego za koszmarną grą rytmiczną Thumper.

Fabuła i rozgrywka

W Thrasher gracz wciela się w kosmicznego węgorza, którego musi prowadzić za pomocą "szybkich gestów" przez niepokojące krajobrazy, aby ewoluować i pokonać kosmicznego boga-dziecka. Gra obiecuje "transcendentne" połączenie muzyki, wizualizacji i rozgrywki, oferując unikalne doświadczenia VR.

Funkcje i mechanika

  • Psychedeliczne kolory i wzory: Środowiska w grze wyróżniają się neonowymi kolorami i geometrycznymi wzorami, które tworzą niezwykłą oprawę wizualną.
  • Unikalne moce: Gracze mogą walczyć z bossami za pomocą tęczowych kul lub niszczyć elementy otoczenia w eksplozjach kolorów i światła.
  • Gesty sterujące: Sterowanie węgorzem odbywa się za pomocą intuicyjnych gestów, co pozwala na płynną i dynamiczną rozgrywkę.
  • Integracja z VR: Thrasher oferuje najbardziej immersyjne doświadczenie w wirtualnej rzeczywistości, choć wersje na konsole i PC są planowane na późniejszy termin.

Twórcy

Brian Gibson, znany z Thumper, oraz Mike Mandel, pracujący wcześniej nad Rock Band VR i Fuser, połączyli siły, aby stworzyć Thrasher. Ich celem było dostarczenie gry, która łączy muzykę, wizualizacje i interaktywność w jedną spójną całość.

Premiera i dostępność

Thrasher zadebiutuje na Meta Quest i Apple Vision Pro 25 lipca 2024 roku. Wersja na SteamVR pojawi się później, a wersje na konsole i PC są planowane na 2025 rok. Czekamy na więcej szczegółów i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak Thrasher rozwija się jako przełomowa gra VR.

POWIĄZANE PRODUKTY
Zostaw komentarz
Leave a Reply
Prosimy o zalogowanie, aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia