Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
No products were found.
Witamy serdecznie!
Archiwa blogu
Kategorie blogów
Ostatnie komentarze
Brak opinii
Przeszukiwanie blogów

Apple Intelligence AI, iOS 18 and the Biggest Announcements at WWDC 2024

Opublikowano1 Month temu przez 26

Apple Intelligence AI, iOS 18 i największe ogłoszenia na WWDC 2024

Na wczorajszej konferencji WWDC 2024, Apple zaprezentowało mnóstwo nowości, które użytkownicy mogą oczekiwać jesienią. Obejmuje to wsparcie dla RCS w Wiadomościach, nową aplikację Passwords, odświeżoną aplikację Kalkulator oraz szereg funkcji sztucznej inteligencji (AI) w ramach nowego systemu "Apple Intelligence".

Apple Intelligence

Apple wprowadziło system "Apple Intelligence" do swoich systemów operacyjnych, takich jak iOS 18, iPadOS 18 i macOS Sequoia. Nowe narzędzia pisania pomogą użytkownikom w przepisywaniu, sprawdzaniu i podsumowywaniu treści, tworzeniu oryginalnych emoji i obrazów oraz wielu innych funkcji.

Jedną z najciekawszych funkcji jest "Genmoji", która pozwala użytkownikom tworzyć unikalne emoji, wpisując opisy i wymagania, takie jak "T-rex w tutu na desce surfingowej".

Aktualizacje Siri

Siri również otrzymała wsparcie AI, co pozwala jej na bardziej zaawansowane funkcje, takie jak podsumowywanie artykułów i stron internetowych w Safari, a nawet wyodrębnianie informacji z zdjęć dokumentów tożsamości, aby wypełnić formularze online.

Integracja ChatGPT

Apple wprowadziło integrację z ChatGPT, co pozwala użytkownikom na uzyskanie pomocy w tworzeniu menu, aranżacji wnętrz i wielu innych zadaniach. Integracja ta będzie dostępna później w tym roku i będzie wspierała przyszłe modele AI.

Prywatność i bezpieczeństwo

Apple podkreśliło, że większość działań w ramach Apple Intelligence będzie odbywać się na urządzeniu, aby zapewnić maksymalną prywatność. Dla bardziej zaawansowanych zapytań dane będą przesyłane do centrów przetwarzania Apple, a nowa funkcja Private Cloud Compute zapewni bezpieczeństwo danych w chmurze.

WWDC 2024 przyniosło wiele ekscytujących ogłoszeń, które wprowadzą nowe funkcje i usprawnienia do urządzeń Apple jesienią tego roku.

POWIĄZANE PRODUKTY
Artykuły powiązane

Nowości w macOS Sequoia

przezSmartfon Studio 15 1 Month temu

Aktualizacje iMessage w iOS 18: nowe funkcje i RCS

przezSmartfon Studio 42 1 Month temu
Zostaw komentarz
Leave a Reply
Prosimy o zalogowanie, aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia