Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
No products were found.
Witamy serdecznie!
Archiwa blogu
Kategorie blogów
Ostatnie komentarze
Brak opinii
Przeszukiwanie blogów

Nowości w macOS Sequoia

Opublikowano1 Month temu przez 14

macOS Sequoia przynosi szereg nowości i usprawnień, które wyróżniają go na tle standardowych aktualizacji. Oto kluczowe zmiany:

 1. Nowa tapeta dla komputerów Macintosh

  • Nowa, atrakcyjna tapeta, która nawiązuje do tematyki Sequoia, dodająca świeżości i stylu.
 2. Magnetyzowanie okien

  • Nowa funkcjonalność umożliwiająca łatwe i intuicyjne zarządzanie oknami aplikacji. Okna można szybko przemieszczać i przyciągać do krawędzi ekranu, co poprawia wielozadaniowość i organizację pracy.
 3. Dyktafon i wbudowany kalkulator w notatkach

  • Dyktafon: Teraz możesz nagrywać notatki głosowe bezpośrednio w aplikacji Notatki, co ułatwia szybkie uchwycenie myśli i pomysłów.
  • Kalkulator: Możliwość wykonywania obliczeń matematycznych w notatkach bez potrzeby opuszczania aplikacji, co jest niezwykle wygodne dla użytkowników.
 4. Możliwość transmitowania pojedynczej karty do FaceTime

  • Nowa opcja umożliwiająca dzielenie się zawartością jednej wybranej karty przeglądarki podczas rozmowy na FaceTime, co jest idealne dla prezentacji i współpracy online.

Stabilność systemu

 • Przez tydzień nie zauważono żadnych błędów w macOS Sequoia, co świadczy o wysokiej stabilności i niezawodności nowej wersji systemu.

Podsumowanie zmian

W przeciwieństwie do standardowych aktualizacji, macOS Sequoia wprowadza znaczące innowacje i usprawnienia, które poprawiają komfort użytkowania i produktywność. Dzięki nowym funkcjom, takim jak magnetyzowanie okien, nagrywanie notatek głosowych i transmitowanie pojedynczych kart do FaceTime, użytkownicy mogą cieszyć się bardziej efektywną i intuicyjną pracą na swoich komputerach Macintosh.

POWIĄZANE PRODUKTY
Artykuły powiązane
Zostaw komentarz
Leave a Reply
Prosimy o zalogowanie, aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia